Okładka Dziennika Gazety Prawnej

1999

„Gazeta Prawna” ukazuje się już dwa razy w tygodniu. Drugie wydanie nosi nazwę GP-Aktualności. Rozwijamy kontakt z czytelnikami, udzielając porad regularnie w czasie dyżurów telefonicznych.

Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2000

„Gazetę Prawną” można kupić trzy razy w tygodniu. Kronika Prawa awansuje na 6 stronę, wyprzedając Podatki. Rozwijamy tematykę informatyczną i telekomunikacyjną, zarządzanie i marketing, choć również pojawiają się „Druki i Wzory” dla najwierniejszych czytelników.

Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2001

Dorobiliśmy się pięciu wydań i własnego fotoskładu. Z winiety znika Temida i przekształcamy się w dziennik prawno-gospodarczy. Redakcja zostaje podzielona na działy. Na stanowisko naczelnego wraca redaktor Krzysztof Sobczak.

Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2002

„Gazeta” podzieliła się na trzy bloki: Finanse, Pracę i Biznes. W piątek ukazuje się dodatek „Ekspert Prawny” lub „Podatkowy”, który odnosi zawrotny sukces. W poniedziałek dodajemy „Księgowość i Kadry”.

Do rąk czytelników trafia pierwszy gadżet – płyta CD z PIT-ami.

Czerwiec - redakcja GP.pl uruchamia Forum Czytelników - cieszącą się dużą popularnością platformę wzajemnej pomocy i wymiany informacji.

Listopad - GazetaPrawna.pl uruchamia pełne płatne wydanie dziennika internetowego - z początku pod nazwą Internetowy Pakiet Gazety Prawnej, a następnie eGP. Nowa usługa zdobyła uznanie klientów, w ciągu pierwszych dwóch miesięcy redakcja zebrała dwa tysiące zamówień i już w pierwszym roku działalności zapewniła rentowność internetowemu wydaniu GP.

"Gazeta Prawna" zdobywa tytuł Dziennika Ogólnopolskiego Roku w raporcie Media i Marketing Polska.

Okładka Dziennika Gazety Prawnej

2003 

Dodatek piątkowy przekształca się w „Prawo i Życie”. We wtorek ukazuje się „Doradca Firmy”, w środę „Urząd i Obywatel”, w czwartek „Pracodawca i Pracownik”. Tworzymy „Prawo na co dzień” dla każdego. Naczelnym zostaje Zbigniew Maciąg.

Maj - redakcja uruchamia usługę kupna poprzez SMS dostępu do wybranych archiwalnych numerów Gazety Prawnej (w tym poszczególnych dodatków oraz publikacji książkowych).

Lipiec - redakcja buduje serwis Business English cieszący się niesłabnącym powodzeniem. Powstaje też zaawansowana wyszukiwarka, ułatwiająca poruszanie się po zasobach Gazety Prawnej.

Sierpień - na witrynie pojawiają się Wydarzenia Dnia - bieżące wiadomości społeczno-polityczne z kraju i ze świata, a także informacje gospodarcze i sportowe. Są one publikowane w czasie rzeczywistym w oparciu na informacjach Polskiej Agencji Prasowej oraz informacjach własnych Gazety Prawnej.

Październik - Gazeta Prawna w Internecie wchodzi do sieci dystrybucji satelitarnej SatelliteNewspapers. W wielu miejscach na świecie, korzystając z sieci automatycznych urządzeń drukujących, można pobrać za opłatą najświeższe wydanie dziennika.

Listopad - Wydarzenia Dnia zostały wzbogacone o informacje giełdowe.
Drugi raz z rzędu "Gazeta Prawna" zdobywa tytuł Dziennika Ogólnopolskiego Roku w raporcie Media i Marketing Polska, a witryna GazetaPrawna.pl zostaje witryną roku 2003.