Nowa komisja ds. badania katastrofy smoleńskiej? Macierewicz: Ten kierunek jest trafny

Antoni Macierewicz
Antoni MacierewiczNewspix / DAMIAN BURZYKOWSKI
19 listopada 2015

Antoni Macierewicz chce wznowienia prac komisji ds. katastrofy smoleńskiej. Ale zapowiada zmianę jej składu. - Wiele wskazuje na to, że najtrafniejszym kierunkiem działania jest ten, który zaproponował prof. Marek Żylicz. Stwierdził, że komisja musi być powołana na nowo w uzupełnionym składzie - powiedział A. Macierewicz.

Źródło: x-news

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png