Miller o nowym ugrupowaniu lewicy: Partie powinny się łączyć, nie dzielić

29 czerwca 2015

Nowe ugrupowanie "Biało-Czerwoni" utworzyli Grzegorz Napieralski i Andrzej Rozenek. Ruszyli w Polskę i zapowiedzieli, że będą rozmawiać z Polakami o projekcie i o tym, co chcą zmienić.

Szef SLD Leszek Miller uważa, że partie lewicowe powinny się teraz łączyć, a nie dzielić. Leszek Miller zacytował prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i powtórzył: "nie idźcie tą drogą". Dodał, że trwają prace nad połączeniem różnych ugrupowań lewicowych pod patronatem OPZZ.

Grzegorz Napieralski utworzył nowe ugrupowanie niedługo po tym, jak opuścił szeregi Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Andrzej Rozenek był wcześniej związany z Ruchem Palikota.

Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png