Bójka chuliganów z policją na Marszu Niepodległości. Policja użyła gazu i armatek wodnych [RELACJA]

Marsz Niepodległości. Fot. Maciek Suchorabski
Marsz Niepodległości. Fot. Maciek SuchorabskiGazetaPrawna.pl
11 listopada 2014

Marsz Niepodległości dotarł na błonia Stadionu Narodowego, gdzie przemawiali liderzy Ruchu Narodowego i zaproszeni goście. Wcześniej dochodziło do starć chuliganów z oddziałami policji. Funkcjonariusze użyli gazu łzawiącego i armatek wodnych. W sumie zatrzymano około 200 osób.


Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png