"Politykom wolno mniej. Protasiewicz chyba o tym zapomniał. Polityk rozpoznawalny nie może pozwolić sobie na takie ekscesy" - mówił o incydencie na lotnisku we Frankfurcie Grzegorz Schetyna w RMF FM.

Zdaniem Schetyny: "to było niepotrzebne i kompromitujące Polskę, polityków i samego Protasiewicza. Protasiewicz powinien przeprosić i wyciągnąć wnioski".

Więcej o incydencie na lotnisku we Frankfurcie przeczytasz tu >>

Polityk zaznacza, że niezręcznie jest mu się wypowiadać w tej kwestii, ponieważ niedawno rywalizowali ze sobą o przywództwo na Dolnym Śląsku: "(...) dlatego każde zdanie, każde słowo naszej rozmowy będzie w ten sposób opisywane i analizowane, więc nie chcę tego mówić.


Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-schetyna-protasiewicz-skompromitowal-polske-nas-i-siebie-pow,nId,1113740?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

"Polityka jest brutalna. Jeśli ktoś daje pretekst, nie może liczyć na litość. Nasi oponenci będą wykorzystywać ten incydent w kampanii, dlatego po wydarzeniach we Frankfurcie, trzeba przesterować kampanię PO do Parlamentu Europejskiego. Także personalnie" - uważa gość RMF FM.

Tusk wściekły na Protasiewicza. Europosłowi grożą trzy lata więzienia >>