Policja zatrzymała kolejnego podejrzewanego o pobicie ze skutkiem śmiertelnym Tomasza C. pseudonim „Człowiek”. 23 letni Karol S. ukrywał się w jednym z krakowskich mieszkań. W styczniu 2011 roku miał brać udział w brutalnym pobiciu „Człowieka” przywódcy pseudokibiców Cracovii.

Mężczyzna zmarł od 57 ciosów zadanych nożami, maczetami i widłami. Od tego momentu 23 latek starał się ukryć, dziś zatrzymała go policja. „Gdy zapukaliśmy do jego drzwi próbował uciec i wyrzucić przez okno wiele dowodów swojej przestępczej działalności. Udało nam się go zatrzymać” - mówi IAR podinspektor Mariusz Ciarka.

Policja w mieszkaniu, w którym 23 latek się ukrywał znalazła kilka kilogramów narkotyków, noże oraz maczety. Karol S. używał tez kilkunastu telefonów i kart sim, aby funkcjonariusze nie mogli go łatwo namierzyć. W sprawie pobicia Tomasza C. nadal poszukiwanych jest trzech napastników, którzy ukrywają się zagranica. W śmiertelnym pobiciu Tomasza C. brało udział 17 mężczyzn. 11 stu sąd w grudniu skazał na kary więzienia. Dwóch zostało zatrzymanych później i sądzeni są w osobnym procesie. Wszyscy są kojarzeni z grupami pseudokibiców Wisły Kraków.