Najnowszy sondaż: PO popiera 42 proc. Polaków, PiS - zaledwie 21 proc.

15.11.2011, 09:57; Aktualizacja: 15.11.2011, 11:04

Na PO zagłosowałoby 42 proc. osób deklarujących udział w wyborach, na PiS - 21 proc. - wynika z listopadowego sondażu CBOS. Na głosy 9 proc. zdeklarowanych uczestników wyborów mógłby liczyć Ruch Palikota. SLD i PSL uzyskały w sondażu po 7 proc. poparcia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • świadomy czlonek PO(2011-11-16 07:51) Zgłoś naruszenie 00

    każdy PiSowiec to niewolnik który powinien pracowac na nas, członów PO, bo myjesteśmy rasą panów

    Odpowiedz
  • świadomy czlonek PO(2011-11-16 07:25) Zgłoś naruszenie 00

    co to za PISowski śmiec ty nawet nie dorastasz do pięt żadnemu członkowi PO. U nas wszyscy są zdolni i znają si ena wszystkim. Popatrz na Nowaka z PO który będzie ministrem transportu mimo, że nigdy w życiu nie zajmowałs ie tym problemem

    Odpowiedz
  • do 11(2011-11-16 07:23) Zgłoś naruszenie 00

    Ty PISowski głupku... nie obrażaj mojego kochanego premiera który jest pomazancem Bożym...

    Odpowiedz
  • świadomy czlonek PO(2011-11-15 20:37) Zgłoś naruszenie 00

    od dzisiaj bedę płacił dobrowolne datki na PO, a w szczególnosc na Chlebowskiego, Drzewieckiego, Sekułę, Sawicką

    Odpowiedz
  • świadomy członek PO(2011-11-15 17:47) Zgłoś naruszenie 00

    ja bym dla mojego najukochanszego premiera własą matke zabił... a od dzisoaj pracuje 1,5 etatu za darmo dla mojego przywódcy

    Odpowiedz
  • hahahahahahaha(2011-11-15 17:18) Zgłoś naruszenie 00

    Ja też zagłosowałabym znowu za Tuskiem bo on jest taki śliczny i kocham go z całych sił. Kochany Donku jak ja cię lubliu;)

    Odpowiedz
  • Michał(2011-11-15 14:18) Zgłoś naruszenie 00

    matematyk -> No popatrz. W takim razie trzeba wybory unieważnić, bo przecież nie wszyscy wzięli udział. A to przecież nie daje "obrazu rzeczywistości".

    Odpowiedz
  • do 4:(2011-11-15 14:06) Zgłoś naruszenie 00

    Tak, glupi narod mamy.

    Polacy sie obudza jak im na chleb braknie i jak nie beda mieli za co ogrzac domu zima. Ale wtedy to Tusk juz bedzie daleko i inni beda obwiniac poprzednie rzady za cale zlo.

    I tak w kolko.

    Widac moja decyzja o wyjezdzie z tego kraju 5 lat temu byla strzalem w dziesiatke! :)

    Odpowiedz
  • matematyk(2011-11-15 14:04) Zgłoś naruszenie 00

    o POparcie należy zapytać wszystkich Polaków , ta wybrana próba nie daje obrazu rzeczywistości.

    Odpowiedz
  • premier zasługuje na miłość ?(2011-11-15 13:51) Zgłoś naruszenie 00

    ALBO MAMY TAKI GŁUPI NARÓD ,ALBO CI CO ROBILI SONDAŻ OSZUKUJĄ ? MYŚLĘ ,ŻE JEST 50 NA 50 %.JA Z MIŁOŚCI DO HER TUSKA NIE WIEM CO BYM MU ZROBIŁ, MOŻE BYM GO UŚCISKAŁ TAK JAK PUTIN ,ALBO JESZCZE MOCNIEJ. NIECH ŻYJE WNUK DZIADKA Z WERMACHTU !

    Odpowiedz
  • członek PO(2011-11-15 12:30) Zgłoś naruszenie 00

    ja bym dla mojego ukochanego przywódcy Tuska zabił nawet własną matke. Obiecuje ci mój ukochany prwmierze pracować z całych sił, by dl aciebi epłacić wyższe podatki

    Odpowiedz
  • wolny(2011-11-15 12:01) Zgłoś naruszenie 00

    smieszne, nawet 142%, bo przeciez wkrotce expose premiera, i spadek notowan ale oczywiscie sondaze są jak widac potrzebą dla podpierania PO, gdy wokol wszystko jest nie tak..po expose i przedstawieniu starego jako nowego rzadu..jaki to cynizm z wyborcy PO, bo TUsk absolutnie sie nie liczy z obiecankami..tylko zostawia nieudacznikow..zamieniajac stolki..to kpina za nasza kase..ale jak dopiero powcy poczuja po kieszeni to do kogo pLacz??sejm musi zadac od premiera stanu finansow panstwa konkrety , liczby i prawde, bo dopiero wtedy mozna uzasadniac cos co chce sie zrobic ..nie ma bajania..Rostowski to bajarz pospolity, wczoraj nie wiem po co Lis przeprowadzal z nim rozmowe, gdy tamten opowiadal co chcial w sumie o innych, nie odpowiedzial na zadne choc nieliczne pytania Lisa..a irytujace jest zajmowanie przez Rostowskiego anteny TVP, gdy powoli i jakby na sile wypowiadal zdania ktore nic nie znacza dla Polakow, mimo ze mowi je minister finansow..

    Odpowiedz
  • Polak(2011-11-15 11:48) Zgłoś naruszenie 00

    Tusk okrada skarbonki dzieci a idioci jego popierają! Co to za kraj?

    Odpowiedz