Generał Cieniuch zostanie szefem Sztabu Generalnego WP

4 maja 2010

Szefem Sztabu Generalnego ma zostać generał broni Mieczysław Cieniuch.

Generał jest obecnie naszym przedstawicielem wojskowym przy NATO oraz UE. Ma opinię dobrego i doświadczonego fachowca. We wrześniu miał objąć ważne stanowisko w strukturach Paktu Północnoatlantyckiego. Byłby najwyższym rangą polskim oficerem w Sojuszu - pisze "Gazeta Wyborcza".

Gen. Cieniuch jest już po rozmowie z ministrem Bogdanem Klichem i szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego gen. Stanisławem Koziejem. Ostateczną decyzję podejmie sam, ale raczej musi się zgodzić - pisze "Gazeta Wyborcza".

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png