W relacjach między prezydentem Andrzejem Dudą i jego otoczeniem a szefem MON Antonim Macierewiczem następuje studzenie nastrojów i model współpracy jest na najlepszej drodze do wypracowania - mówił w poniedziałek sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Maciej Małecki.
Małecki był w internetowej telewizji wPolsce.pl pytany m.in. o konflikt między prezydentem Andrzejem Dudą oraz jego Biurem Bezpieczeństwa Narodowego, a ministrem obrony Antonim Macierewiczem.
Zaznaczył, że w tej sprawie następuje "studzenie nastrojów".
"Widać było, że relacje w pewnym momencie miały pewną temperaturę, ale myślę, że to jest na najlepszej drodze do wypracowania modelu współpracy między Ministerstwem Obrony Narodowej, a Pałacem Prezydenckim i prezydentem jako zwierzchnikiem sił zbrojnych" - powiedział Małecki.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu