Autopromocja

Drugi etap egzaminu na aplikację ogólną już jutro

13 sierpnia 2010

Drugi etap konkursu dla przyszłych sędziów i prokuratorów będzie polegał na rozwiązaniu trzech kazusów z prawa cywilnego, prawa pracy i kodeksu spółek handlowych.

Przyszli sędziowie i prokuratorzy przystąpią jutro do drugiego etapu egzaminu wstępnego na aplikację ogólną. Będą mieli do napisania pracę pisemną, polegającą na rozwiązaniu przygotowanych przez komisję konkursową trzech kazusów.

W sobotę o godz. 9.00 w budynku targów w Krakowie rozpocznie się rejestracja kandydatów, którzy przeszli pierwszy etap konkursu na aplikację ogólną. Będzie ona polegała na sprawdzeniu dokumentów potwierdzających tożsamość zdającego, a następnie wylosowaniu przez każdą osobę koperty zawierającej numer stolika oraz indywidualnie przypisany kod. Przyszli aplikanci przystąpią do egzaminu o godz. 11.00 po zakończeniu procedury rejestracyjnej.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.