Szef pani Katarzyny wezwał ją na rozmowę i oświadczył, że koledzy z biura złożyli na nią skargę. Ich zdaniem kobieta nie przykłada się do powierzanych jej zadań, przez co inni muszą pracować za nią. – Nie czuję się winna i zastanawiam się, jak mogę się bronić – pisze czytelniczka
Przede wszystkim pani Katarzyna powinna poprosić o spotkanie kolegów i wyjaśnić z nimi sytuację. Nierzadko bowiem nasza opinia o własnych działaniach jest lepsza niż to, jak je odbierają inni. Poza tym taka inicjatywa zawsze procentuje, bo druga strona widzi chęć współpracy. Byłoby jednak lepiej, gdyby świadkiem tej rozmowy był szef, który w ten sposób dostrzeże jej starania naprawienia sytuacji. Może być jednak i tak, że pani Katarzyna pracuje dobrze, ale kolegom przeszkadza, stąd „donos” do szefa. Dlatego kobieta powinna mieć dowody na to, że ze swoich obowiązków wywiązuje się zgodnie z oczekiwaniami, i przedstawić je szefowi. A także zastanowić się, skąd wziął się wrogi stosunek współpracowników do niej i starać się to wyjaśnić.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.