Autopromocja

Prudential zaskoczy rynek nowymi produktami. Ale dopiero w 2013 roku

ubezpieczenia, nieruchomości
Prudential był znany w naszym kraju, lecz przed wojną. Jego aktywa zostały przejęte przez Niemców w 1939 roku.ShutterStock
17 września 2012

Prudential, jedna z największych na świecie firm ubezpieczeniowych, otrzymał już wszelkie zezwolenia konieczne do prowadzenia działalności w Polsce. Jednak oficjalny start postanowił przełożyć na początek 2013 roku – wynika z informacji DGP.

999622-i02-2012-180-000001300-802.jpg
Najwięksi ubezpieczyciele

O przygotowaniach do uruchomienia działalności w Polsce Prudential informował kilka tygodni temu. Podbój Polski to element planów ekspansji poza tradycyjne rynki firmy: Wielkiej Brytanii, USA i wschodniej Azji (tam sprzedaż polis rozpoczęto 10 lat temu po wycofaniu się z kontynentalnej Europy).

Prudential zamierzał wystartować już we wrześniu, ale najwyraźniej dłużej, niż się spodziewano, czekał na zgodę Komisji Nadzoru Finansowego. – Wszystko jest już załatwione, ale decyzja o oficjalnym rozpoczęciu działalności należy do właściciela – usłyszeliśmy nieoficjalnie. Kampania powinna się rozpocząć na początku listopada.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.