Tarczyński nazwał Wałęsę "bydlakiem" i wyzwał "na solo". Teraz przeprasza: To było głupie

3 lipca 2016

Przepraszam, panie prezydencie, to było niepotrzebne, to było głupie - tak poseł PiS Dominik Tarczyński zwrócił się do byłego prezydenta Lecha Wałęsy. W ubiegłym tygodniu zaatakował go na Twitterze.

.

Źródło: x-news

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png