Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Fibak, Nowak, Hofman i Schetyna: Zobacz największych przegranych 2013 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Wojciech Fibak Prowokacja "Wprost" odsłoniła mniej znaną twarz słynnego tenisisty. Redakcja próbowała udowodnić, że Fibak zajmował się poznawaniem młodych dziewczyn z bogatymi biznesmenami. Dziennikarka gazety opisała taktykę działania Fibaka i sposób, w jaki sprawdza "kandydatki". Po publikacji materiału rozpętała się burza. Wizerunek Fibaka ucierpiał jeszcze bardziej, gdy okazało się, że próbował powstrzymać publikacje tekstu. „Co ja mogę zrobić, żeby to nie poszło? Obiecuję współpracę do końca życia” – obiecywał były tenisista w rozmowie z redaktorem naczelnym „Wprost”.
Wojciech Fibak Prowokacja "Wprost" odsłoniła mniej znaną twarz słynnego tenisisty. Redakcja próbowała udowodnić, że Fibak zajmował się poznawaniem młodych dziewczyn z bogatymi biznesmenami. Dziennikarka gazety opisała taktykę działania Fibaka i sposób, w jaki sprawdza "kandydatki". Po publikacji materiału rozpętała się burza. Wizerunek Fibaka ucierpiał jeszcze bardziej, gdy okazało się, że próbował powstrzymać publikacje tekstu. „Co ja mogę zrobić, żeby to nie poszło? Obiecuję współpracę do końca życia” – obiecywał były tenisista w rozmowie z redaktorem naczelnym „Wprost”. / Newspix / Piotr Charchula

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej