Firma Polturf, która przez ostatnie lata była odpowiedzialna za organizację jednej z najbardziej prestiżowych aukcji koni arabskich "Pride of Poland", rozwiązała umowę ze słynnymi stadninami w Janowie Podlaskim i Michałowie - ustalił reporter RMF FM Paweł Balinowski.
Połączona z pokazem aukcja "Pride od Poland" odbywa się w połowie sierpnia podczas Dni Konia Arabskiego. Co roku przyjeżdżają na nią wystawcy i klienci z całego świata. Jak informuje Barbara Mazur, właścicielka firmy Polturf - zdecydowała się zerwać umowę ze względu na brak jakiejkolwiek współpracy z obecnymi zarządami obu stadnin. Ma to uniemożliwiać zorganizowanie imprezy na zakładanym wcześniej poziomie.
Jak uzasadnia dalej Mazur, utraciła zaufanie do swoich zleceniodawców, gdyż nie dotrzymywali oni terminów zapisanych w umowie i łamali klauzulę poufności.
Więcej na rmf24.pl
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.
Wpisz adres e-mail wybranej osoby, a my wyślemy jej bezpłatny dostęp do tego artykułu