To nie jest moment w którym może dokonać się przełom. Tak o dzisiejszej debacie mówi Przemysław Wipler z partii KORWiN. O 20. w studiu telewizyjnym spotkają się przedstawiciele 8 ogólnopolskich komitetów wyborczych

Wipler jest przekonany, że ważniejsza była wczorajsza "Rozmowa o Polsce" w której udział wzięły premier Ewa Kopacz i Beata Szydło, kandydatka PiS na szefa rządu. "Wczorajsza debata pokazała, że ani PO, ani PiS nie są istotnym wyborem i, że wygrali ci, którzy w niej nie uczestniczyli" - powiedział.

Przemysław Wipler jest zdania, że dzisiejsza dyskusja w będzie miała zdecydowanie żywszy przebieg niż wczorajsza. "Pozostałych 6 komitetów dyskryminowanych przez telewizję publiczną będzie miało okazję zadać pytania tym dwóm głównym komitetom i to będzie ze stratą zarówno dla PO jak i dla PiS-u" - zapowiedział Wipler.

Dzisiejsza debata rozpocznie się o godzinie 20.00. Będzie transmitowana w czterech kanałach telewizyjnych TVN24, TVP1, TVP Info i Polsat News. Będzie jej można również wysłuchać w Programie Pierwszym Polskiego Radia i w radiu PR 24.