Prokuratura wyjaśnia, czy prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski sfałszował sprawozdanie z działalności NIK za 2013 rok - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Śledczy z Warszawy wszczęli dziś w tej sprawie postępowanie sprawdzające.

ak dowiedział się nasz dziennikarz, prezes NIK miał zataić w sprawozdaniu z działalności Izby fakt istnienia raportu dotyczącego rybołówstwa. Stwierdził w tym dokumencie - wysłanym do Sejmu w lipcu zeszłego roku, że z kontroli "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeży obszarów rybackich w latach 2007-2013" nie sporządzono raportu. Tymczasem taki raport został opracowany i podpisany przez ówczesnego dyrektora Delegatury Izby w Szczecinie.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-kwiatkowski-sfalszowal-sprawozdanie-z-dzialalnosci-nik-za-20,nId,1895971#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Jak dowiedział się dziennikarz RMF FM Kwiatkowski miał zataić w sprawozdaniu z działalności NIK fakt dotyczący istnienia raportu ws. rybołówstwa.

Źródło: RMF FM