Kilkuset zwolenników owacjami i okrzykami powitało na rynku głównym w Sochaczewie Andrzeja Dudę. Kandydat PiS na prezydenta, przyjechał tutaj po południu na spotkanie z mieszkańcami miasta.

Jak wynika z na razie z niepotwierdzonych wyników głosowania w I turze wyborów prezydenckich, w powiecie sochaczewskim Andrzej Duda uzyskał zdecydowaną przewagę nad Bronisławem Komorowskim.

Kandydat na prezydenta podziękował za zaufanie, jakim go obdarzyli wyborcy oraz prosił o głosy w ostatecznym rozstrzygnięciu, za dwa tygodnie. Obiecał obronę tradycyjnych wartości oraz majątku narodowego. Zwrócił się też do zwolenników innych kandydatów, by mu uwierzyli że chce wszystkich łączyć, a nie dzielić, zależy mu na dialogu również z tymi, którzy mają inne poglądy.

Reklama

Andrzej Duda podkreślił, że chce odbudowywać kraj i rozwijać go dzięki solidnej pracy, którą chce do siebie przekonać Polaków. Powtórzył również, że chce rzetelnej dyskusji w sprawie jednomandatowych okręgów wyborczych, a także inicjatyw obywatelskich.