Potrzeba było tylko dwóch lat, żeby stał się najchętniej odwiedzanym miejscem w Polsce. Mijają dokładnie dwa lata od oficjalnego otwarcia Stadionu Narodowego. Od tego czasu odwiedziło go ponad dwa miliony dwieście pięćdziesiąt tysięcy osób.

Mikołaj Piotrowski z PL 2012 plus mówi, że w zasadzie nie ma dnia, żeby na Stadionie coś się nie działo. "Chcemy, żeby w tym roku odwiedziło nas co najmniej półtora miliona osób. W zeszłym roku było dziewiętnaście imprez, w tym będzie trochę więcej." - deklaruje rzecznik stadionu.

Zgodnie z założeniami zarządcy, w tym roku arena ma się samofinansować. W przyszłym roku stadion będzie przynosił już solidny zysk operacyjny - dodaje Piotrowski.
W historii stadionu zdarzało się sporo wpadek. Wystarczy wspomnieć chociażby słynny mecz na wodzie z Anglią. Mikołaj Piotrowski z PL 2012 plus zarzeka się, że takich gaf już nie będzie.


Na stadionie trwa obecnie Zimowy Narodowy. Można pojeździć na łyżwach na specjalnie przygotowanym lodowisku, czy pograć w badmintona. Zaraz po zakończeniu zimy ruszają kolejne imprezy. 5 marca mecz piłki nożnej Polska-Szkocja. W kalendarzu imprez znajduje się już także Orange Warsaw Festiwal z gwiazdami światowej muzyki, festiwal muzyki metalowej, czy mecz o Puchar Polski w piłce nożnej. Oprócz tego na stadionie odbędzie się wiele targów i wystaw, czy Piknik Naukowy. Trwają negocjacje na temat kolejnych dużych imprez, których w tym roku na pewno nie zabraknie.