Wiadomo, jakie błędy popełniła kancelaria Tuska organizując lot do Smoleńska

11.09.2012, 12:11; Aktualizacja: 11.09.2012, 13:03
Miejsce katastrofy w Smoleńsku

Miejsce katastrofy w Smoleńskuźródło: Newspix
autor zdjęcia: JACEK HEROK

Warszawska prokuratura skierowała do premiera Donalda Tuska wystąpienie dotyczące uchybień przy organizacji przez szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wizyt prezydenta i premiera w 2010 r. w Katyniu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Ciekawska(2012-09-11 21:59) Zgłoś naruszenie 51

    A czy półgodzinne opóżnienie byłego prezydenta podczas lotu do Smoleńska też miało wpływ na katastrofę. Czy to ktoś bada?

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-12 07:54) Zgłoś naruszenie 40

    Ja jednak sądzę że duże znaczenie dla samej katastrofy miało zachowanie PREZYDENTA oraz to co zrobił wcześniej w czasiie lotu do GRUZJI gdzie II pilotem był kpt Protasiuk.
    Co za marny prezydent !!!.

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-11 20:57) Zgłoś naruszenie 30

    Ciekawe czy prokuratura przygotuje raport o uchybieniach w KANCELARII PREZYDENTA. A było ich sporo.

    Kto zaprosił tylu generałów i dowódców wojsk na pokład na ten sam lot ???

    Odpowiedz
  • zniesmaczony(2012-09-11 14:36) Zgłoś naruszenie 13

    Awans,albo PO-dwyżka dla Arabskiego pewny na 100%.

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-12 07:41) Zgłoś naruszenie 02

    ja przepraszam za mój wpis w punkcie 5, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do PiS ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach

    Odpowiedz
  • gg(2012-09-11 14:37) Zgłoś naruszenie 01

    hahaha! jasne... włos nikomu z głowy nie spadnie

    Odpowiedz
  • nk(2012-09-11 14:35) Zgłoś naruszenie 04

    Ciekawe, kiedy Prokuratura przygotuje w sprawie "uchybień" Donalda Tuska. On już niejedno "wyharatał w gałę" ze swoimi złotymi chłopcami.

    Odpowiedz
  • xxx(2012-09-11 14:36) Zgłoś naruszenie 03

    to można nazwac jak się chce ALE NAPEWNO NIE UZASADNIENIEM Prokuratorskim.Napewno można nazwac to kryciem winnych jak w przypadku Afery AMBER przez wiadomo kogo ...otoż gdy wrę wchodzi ludzkie życie żadnych przyczyn nie można nazwac niedociągnięciem, w każdej innej sprawie za takie niedociagnięcia posypałyby się długoletnie wyroki a w przypadkach , o dziwo osob ktore z litery prawa i obowiązku ( biorą za to kasę) i dlatego piastują TE stanowiska BOR.MSW itp. Prawo CZY też wspolnicy cieszą się bo TEMIDA ma opaskę na oczach No i coż p,Prokuratorze jak nazwac taką FARSę I nie chodzi mi już o to że zginał Lech i WIELU b. dobrych politykow tylko chodzi o precedens że ginie PREZYDENT I OBOJęTNE CZY TO Z PZPRu CZY Z PO JUż DZISIAJ WIADOMO KTO ZA TYM MORDEM STOI Historia osądzi was .pamiętajcie większych "politykow" wyrzucano z cmentarzy i rozbijano pomniki a może chcielibyscie by jak Stanach lub u Sąsiadow zaczęto usuwac niewygodnych politykow a to by było nareszcie ciekawie na naszej scenie politycznej.gniewa mnie ZAMORDYZM W WYKONANIU PO I JEJ SZEFA I ileż to afer miała ta partia ileż miliardow złotych popłyneło nie jestem zaangażowany po żadnej stronie ale zgineła jedyna( inie tylko )osoba ktora miała na celu rozbicie V kolumny w Polsce

    Odpowiedz