Tylko do północy kibice, którzy wylosowali bilety na Euro 2012, mogą za nie zapłacić. UEFA dwukrotnie przekładała ostateczny termin wpłat za bilety na Euro 2012, ponieważ nie do wszystkich kibiców dotarły na czas listy potwierdzające ich wylosowanie.

Szczęściarze, którym udało się wylosować bilety na Euro 2012, powinni pilnować ostatecznego terminu opłaty za nie. Za swoje wejściówki mogą zapłacić tylko do północy. Powinni również pamiętać, że dla UEFA decydująca będzie data zaksięgowania pieniędzy na koncie. Na szczęście pieniądze nie muszą zostać zaksięgowane aż w Szwajcarii, ale w polskim banku (Pekao SA).

Na bilety kibice będą musieli jednak jeszcze poczekać. Dostaną je dopiero na kilka tygodnie przed rozpoczęciem Euro 2012. Ich druk rozpocznie się wiosną przyszłego roku, a karty wstępu posiadać będą szereg zabezpieczeń utrudniających fałszerstwa.

Jeśli ktoś spóźni się z opłatą, nie dostanie biletu. Jego wejściówka przypadnie innym kibicom, dla których zostaną zorganizowane kolejne losowania.

Reklama

W lipcu uruchomiony zostanie przez UEFA specjalny portal internetowy umożliwiający wymianę i odsprzedaż biletów.