Koniec Galerii (w) Centrum

3 listopada 2009

Na Marszałkowskiej zamknięto Galerię Centrum. Rozpoczęła się wielka wyprowadzka. Po 40 latach z Warsa i Sawy znika ostatecznie kultowa marka - ubolewa "Życie Warszawy".

Od dnia 2 listopada sklep nieczynny - kartki z taką informacją zawisły na wszystkich drzwiach wejściowych do Galerii Centrum. Dostępu do placówki broniły też urzędowe plomby. Od 40 lat nazwa Centrum kojarzyła się warszawiakom, a i przyjezdnym, z domami handlowymi Wars, Sawa i Junior przy ul. Marszałkowskiej. Najpierw jako Domy Towarowe, a od 10 lat jako Galeria. Teraz znika. Powód? Kłopoty finansowe firmy.

O tym więcej pisze wtorkowe "Życie Warszawy".

Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png