"Zgodnie z zaleceniami organizatora, czyli Urzędu Miasta Szczecin, oraz mając na uwadze państwa komfort i bezpieczeństwo, zdecydowaliśmy o odwołaniu wszystkich koncertów i wydarzeń odbywających się w filharmonii w Szczecinie od dnia 11 marca do dnia 31 marca 2020 r." – poinformowały służby prasowe filharmonii.

Wszystkie osoby, które kupiły bilety na koncerty organizowane filharmonię mogą ubiegać się o zwrot kosztów.

Zwroty biletów na wydarzenia organizowane przez filharmonię zaplanowane od 11 do 31 marca będą odbywały się od 11 marca w kasie filharmonii oraz drogą elektroniczną.

Reklama

Stacjonarna sprzedaż biletów w kasie zostanie wstrzymana. Sprzedaż biletów na kolejne koncerty zaplanowane od kwietnia br. będzie prowadzona jedynie drogą internetową.

"Sytuacja jest stale monitorowana. Jeśli pojawią się dalsze zalecenia bądź wskazania dotyczące kolejnych tygodni funkcjonowania instytucji i organizowania wydarzeń będziemy państwa na bieżąco informować" – poinformował służby prasowe filharmonii.

Wydarzenia zewnętrzne, czyli organizowane w wynajętych salach filharmonii zaplanowane od 11 do 31 marca br. również się nie odbędą. (PAP)

autor: Kacper Reszczyński