Policjanci poszukują mężczyzny, który ok. godz. 16 oddał kilka strzałów w kierunku samochodu na ul. Siedleckiej na Pradze Północ - poinformowała w sobotę PAP nadkom. Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego KSP. Policja apeluje o kontakt do wszystkich świadków zdarzenia.

W sobotę ok. godziny 16., przy ul. Siedleckiej na Pradze Północ w Warszawie, mężczyzna oddał kilka strzałów w kierunku samochodu. W wyniku tego zdarzenia ranny w głowę został pasażer, który chwilę wcześniej wbiegł do środka samochodu oraz kierowca, który został ranny w rękę - poinformowała PAP Kędzierzawska.

Dodała, że obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala i są pod opieką lekarską. Na miejscu policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Poszukiwany jest mężczyzna, który strzelał do samochodu.

Kędzierzawska poinformowała, że o sprawie zostali powiadomieni policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. "Sprawdzamy, jakie są motywy działania sprawcy, bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe wątki - także i ten dotyczący ewentualnych rozliczeń finansowych lub przestępczych" - mówiła.

Reklama

Policja apeluje do osób, które widziały uciekającego napastnika i mogą go opisać, aby skontaktowały się z policją.

Wcześniej o sprawie informowały Tvn Warszawa i RMF FM.