Autopromocja

Strona internetowa urzędu czynna wyłącznie w godzinach pracy urzędników

internet, kobieta, komputer
W praktyce strona GIIF nie jest przeznaczona dla obywateli, lecz dla urzędników, którzy za jej pomocą mogą dostać się do systemuShutterStock
22 kwietnia 2015

„Zapraszamy później. Strona Generalnego Inspektora Informacji Finansowej działa w dni robocze od 8:30 do 15:30” – taki komunikat wita odwiedzających serwis internetowy GIIF, którzy nie zdążyli wejść na nią w wyznaczonych godzinach.

Ci, którzy zmieszczą się w określonym przez GIIF czasie, także staną przed wyzwaniami. „Wejdź na stronę korzystając z Internet Explorera” – przeczytają wszyscy, którzy zechcą odwiedzić portal przy użyciu np. Google Chrome lub Firefoxa.

Wytłumaczenie jest banalne: w praktyce strona GIIF nie jest przeznaczona dla obywateli, lecz dla urzędników, którzy za jej pomocą mogą dostać się do systemu. Informacje na temat działalności Generalnego Inspektora Informacji Finansowej znaleźć natomiast można na stronach Ministerstwa Finansów.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: GazetaPrawna.pl / Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.