Prokuratura umorzyła śledztwo ws. peronu we Włoszczowie

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. peronu we Włoszczowie
Jak poinformował PAP we wtorek rzecznik prokuratury Sławomir Mielniczuk, w przeprowadzonym postępowaniu nie znaleziono znamion czynu zabronionego.ST
12 sierpnia 2008

Badająca okoliczności budowy peronu we Włoszczowie (Świętokrzyskie) Prokuratura Okręgowa w Kielcach umorzyła śledztwo prowadzone pod kątem ewentualnego narażenia spółek kolejowych przez tę inwestycję na straty.

Jak poinformował PAP we wtorek rzecznik prokuratury Sławomir Mielniczuk, w przeprowadzonym postępowaniu nie znaleziono znamion czynu zabronionego.

"W postępowaniu osób z zarządów spółek kolejowych nie dopatrzono się elementów, wskazujących na działania na szkodę tych spółek; nie stwierdzono niecelowości wydatkowania środków publicznych na uruchomienie nowego połączenia pasażerskiego, od wielu lat przez społeczeństwo oczekiwanego" - wyjaśnił prokurator.


Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381425mega.png
Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.