Zakłady pracy poinformują komendy uzupełnień

żołnierz, wojsko
żołnierz, wojskoShutterStock
21 maja 2015

Wojskowy Komendant Uzupełnień będzie wydawał nieodpłatnie kartę przydziału mobilizacyjno-organizacyjną osobom.

Takie m.in. zmiany przewiduje projekt rozporządzenia Rady Ministrów zmieniającego rozporządzenie w sprawie nadawania przydziałów organizacyjno-mobilizacyjnych do jednostek zmilitaryzowanych.

– Przydziały organizacyjno-mobilizacyjne nadaje się przede wszystkim pracownikom przedsiębiorstw o strategicznym znaczeniu dla obronności kraju, np. zbrojeniówki – wyjaśnia płk Marian Babuśka, przewodniczący Konwentu Dziekanów Korpusu Oficerów Zawodowych.

Pozostało 91% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png