O tym, kto zajmie stanowisko odchodzącego na emeryturę urzędnika, powinien rozstrzygać otwarty i konkurencyjny nabór.
W ostatnim miesiącu roku doświadczeni urzędnicy często decydują się na zakończenie aktywności zawodowej i przejście na emeryturę. Zwalniające się miejsce pracy może zająć inny pracownik, który awansuje na nie, lub osoba wyłoniona z konkursu. W tym pierwszym przypadku w urzędzie w dalszym ciągu będzie jednak wakat, tyle że na stanowisku, z którego przeszedł awansowany podwładny. W efekcie należy ogłosić nabór lub zaproponować przejście osobie z innej samorządowej lub rządowej jednostki.
Nie zawsze konkurs
W służbie cywilnej na stanowiska urzędnicze powinno się rozpisywać konkurs. Istnieje jednak możliwość awansu wewnętrznego. Na przykład objęcie stanowiska po osobie, która była głównym specjalistą (i przeszła na emeryturę), można zaproponować np. starszemu specjaliście.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.