Kolejne lata pokazują, że problem dyskryminowania kobiet pod względem wysokości zarobków w stosunku do mężczyzn wciąż jest aktualny. Mamy co prawda specministra – pełnomocnika rządu ds. równego traktowania, ale spektakularnych efektów jego działania nie widać.
Przypuszczam, że gdyby przeprowadzić sondę uliczną na temat osiągnięć pełnomocnika, wiele osób nie potrafiłoby wymienić ani jednej jego inicjatywy. Oczywiście urząd funkcjonuje, prowadzi szlachetne i ważne kampanie i akcje, ale nie ma sukcesu, który na dłużej zakotwiczyłby w świadomości społecznej i pokazał skuteczność oraz zasadność utrzymywania go przy rządzie. Wydaje się, że pełnomocnik traci jedną z okazji do osiągnięcia takiego sukcesu. Mogłaby nim być likwidacja dyskryminacji płacowej kobiet – na początek tych zatrudnionych w administracji państwowej.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.