Firma, która chce wypłacać gratyfikacje za długi staż pracy, może uniknąć ich oskładkowania. Musi jednak w wewnętrznych przepisach dokładnie uregulować zasady ich przyznawania.
Wypłacona pracownikowi nagroda jubileuszowa jest przychodem ze stosunku pracy w rozumieniu przepisów podatkowych. Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że jej kwotę należy zawsze uwzględniać w podstawie wymiaru składek. Zasady opłacania tych ostatnich od wspomnianych bonusów wciąż budzą wątpliwości. Świadczą o tym wnioski przedsiębiorców do ZUS o wydanie interpretacji przepisów w tym zakresie. Najważniejsze z nich przywołujemy niżej.
Wypłata co 5 lat
Składek na ubezpieczenia społeczne nie nalicza się od nagród jubileuszowych, które według zasad określających warunki ich przyznawania przysługują pracownikowi nie częściej niż co 5 lat. Wynika to z par. 2 ust. 1 pkt 1 rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej w sprawie szczegółowych zasad ustalania podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe. Jeśli więc podstawą przyznania nagrody jubileuszowej jest indywidualna decyzja pracodawcy, a nie np. regulamin pracy, wysokość tej gratyfikacji w całości trzeba wliczyć do podstawy wymiaru składek.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.