Marcin Cichoński zaprasza na podsumowanie tego, co działo się w podcastach "DGPtalk: Po stronie kultury" i "DGPtalk: Mistrzowie popkultury" w 2021 roku. Przypominamy wyjątkowych Gości i rozmowy, które zapadły nam najbardziej w pamięć.

W ostatni dzień 2021 roku Marcin Cichoński zaprasza na podsumowanie tego, co działo się w podcastach "DGPtalk: Po stronie kultury" i "DGPtalk: Mistrzowie popkultury" w mijających 12 miesiącach. Przypominamy wyjątkowych Gości i rozmowy, które zapadły nam najbardziej w pamięć, a jest w czym wybierać!

W jaki sposób tworzą swoje teksty Kuba Kawalec (Happysad) i Kaśka Sochacka? Jak powstała płyta MTV Unplugged Krzysztofa Zalewskiego? Czy Ralph Kaminski przyzwyczaił już fanów do swoich zmiennych wcieleń artystycznych?

Dlaczego zdaniem Roberta "Litzy" Friedricha zespół powinien stanowić jeden organizm? Czy Adam "Nergal" Darski czuje się komfortowo śpiewając ballady o złamanym sercu? Czy Jan Borysewicz żałuje jakieś niewykorzystanej, muzycznej szansy?

Jak czują się na polskiej scenie debiutanci, niezależnie czy chodzą jeszcze do liceum, jak Marcin Maciejczak, czy cieszą się już wnukami jak Siostry Szydłowskie? Posłuchajcie!

Wszystkim naszym Słuchaczom i Gościom dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia w 2022! Szczęśliwego Nowego Roku!

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!