Gośćmi Marcina Cichońskiego w podcaście "DGPtalk: Po stronie kultury" są Wojciech Kuderski Mateusz Parzymięso z zespołu Myslovitz.

Znając cały materiał to wiem też jakby czego można się spodziewać po zespole i jakąś perspektywę mi to daje. Natomiast jakby nie było ja jestem nowym elementem w tym zespole i powstaje nowy filtr. Myślałem, że wszyscy podobnie czujemy muzykę a widzę, że są pewne różnice że chłopacy słuchają innych zespołów ja słucham trochę innych i jakby może to też daje tą świeżość – mówi Mateusz Parzymięso.

Powiem skromnie, że jest bardziej przygotowany (Mateusz Parzymięso – przyp. Red.) do tych starych utworów zespołu Myslowitz niż my sami bo po prostu ma je w łapie i dobrze je czuję. Naprawdę dobrze mu to wychodzi – dodaje Wojciech Kuderski

Mateusz Parzymięso – wokalista, basista, gitarzysta rockowy i muzyk sesyjny. Od 2019 jest wokalistą zespołu Myslovitz.

Wojciech Kuderski - perkusista i wokalista. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Do zespołu Myslovitz dołączył w 1992 roku.

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!