3 godziny kodowania, pizza i 25 tys. PLN w puli. Rusza Codaro Coding Challenge w Google Campus

Codaro Coding Challenge w Google Campus
Codaro Coding Challenge w Google CampusGazetaPrawna.pl
12 lutego, 11:41

Już 24 lutego (wtorek) warszawski Google for Startups Campus zamieni się w arenę nietypowego hackathonu. Zapomnij o zarywaniu nocy. Codaro Coding Challenge to szybka akcja: 3 godziny kodowania, konkretny networking przy pizzy i walka o nagrody o wartości ponad 25 000 PLN.

Wydarzenie przyciąga zarówno doświadczonych programistów, jak i ambitnych studentów, którzy chcą sprawdzić się w boju, a nie pisać kod "do szuflady".

Organizatorzy stawiają na luz i integrację branży.

• Format Blitz: Zamiast maratonu – sprint. Masz tylko 3 godziny na miejscu, by dostosować swój projekt do nagłego zwrotu akcji ("The Twist"), który zostanie ogłoszony ze sceny.

• Pizza i Networking: To idealna okazja, by przybić piątkę z ekspertami z Google, Vastpoint czy Code42 w nieformalnej atmosferze.

• Dla każdego: Możesz zgłosić gotowy zespół (przyjaciół z pracy/studiów) lub przyjść solo – organizatorzy pomogą Ci znaleźć ekipę na miejscu.

Ponad 25 000 PLN w puli nagród Gra jest warta świeczki. Dzięki partnerom takim jak Google for Startups, JetBrains, n8n, Convex czy Helion, na zwycięzców czekają:

• Nagrody pieniężne ($1000 dla zwycięzców ścieżek).

• Kredyty na narzędzia AI i roczne licencje profesjonalnego oprogramowania.

• Dla każdego uczestnika przewidziano Welcome Pack i licencje startowe.

Nie kodujesz? Zostań Obserwatorem Dla osób, które wolą posłuchać niż kodować, przygotowano pulę biletów dla Obserwatorów. Dają one wstęp na panele dyskusyjne (m.in. o przyszłości Senior Developerów w erze AI), sesję pitchingową oraz oczywiście na networking i pizzę.

Zasady gry:

• Kiedy: 24 lutego 2026 r., start godz. 16:00.

• Gdzie: Google for Startups Campus, Warszawa (Plac Konesera 10).

• Rejestracja: Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

Uwaga! Zapisy trwają tylko do 16 lutego. Liczba miejsc jest ściśle limitowana. Zarejestruj się na: https://codaro.dev/event

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: gazetaprawna.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.