Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Laureaci Telekamer 2013

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Telekamery "Tele Tygodnia" to jeden z najstarszych plebiscytów, w którym widzowie głosują na swoje ulubione gwiazdy oraz programy telewizyjne. Od 31 grudnia 2012 do końca lutego 2013 trwało głosowanie w 16. edycji Telekamer. Gwiazdy i programy nominowane były w 17 kategoriach. Widzowie głosowali na swoich faworytów wysyłając esemesy. Tegoroczna gala Telekamer "Tele Tygodnia" połączona z 20-leciem tego tytułu odbyła się w poniedziałek w warszawskim hotelu Sofitel Victoria.(PAP Life) Zobacz tegorocznych laureatów.
Telekamery "Tele Tygodnia" to jeden z najstarszych plebiscytów, w którym widzowie głosują na swoje ulubione gwiazdy oraz programy telewizyjne. Od 31 grudnia 2012 do końca lutego 2013 trwało głosowanie w 16. edycji Telekamer. Gwiazdy i programy nominowane były w 17 kategoriach. Widzowie głosowali na swoich faworytów wysyłając esemesy. Tegoroczna gala Telekamer "Tele Tygodnia" połączona z 20-leciem tego tytułu odbyła się w poniedziałek w warszawskim hotelu Sofitel Victoria.(PAP Life) Zobacz tegorocznych laureatów. / Newspix / Aleksander Majdanski
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej