Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oto najgłośniejsze śluby gwiazd 2012 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Ślub jednej z najgorętszych par Hollywood - piosenkarza Justina Timberlake'a i aktorki Jessiki Biel w Apulii na dalekim południu Włoch - został okrzyknięty ceremonią roku. Malownicza miejscowość Borgo Egnazia nad Adriatykiem w czasie 3-dniowych uroczystości zamieniła się niemal w twierdzę. Na uroczystość do Włoch przybyła grupa kilkudziesięciu najbliższych i przyjaciół celebrytów, którzy podczas wesela mogli usłyszeć wokalne popisy pana młodego. Nowożeńcy byli zachwyceni swoim ślubem. W wywiadach mówili, że był magiczny, a tego wieczoru nie zapomną do końca życia. "To było jak w bajce. Czasami myślałam, że śnię" - przyznała Biel. Ta bajka kosztowała ich podobno ok. 20 mln dolarów.
Ślub jednej z najgorętszych par Hollywood - piosenkarza Justina Timberlake'a i aktorki Jessiki Biel w Apulii na dalekim południu Włoch - został okrzyknięty ceremonią roku. Malownicza miejscowość Borgo Egnazia nad Adriatykiem w czasie 3-dniowych uroczystości zamieniła się niemal w twierdzę. Na uroczystość do Włoch przybyła grupa kilkudziesięciu najbliższych i przyjaciół celebrytów, którzy podczas wesela mogli usłyszeć wokalne popisy pana młodego. Nowożeńcy byli zachwyceni swoim ślubem. W wywiadach mówili, że był magiczny, a tego wieczoru nie zapomną do końca życia. "To było jak w bajce. Czasami myślałam, że śnię" - przyznała Biel. Ta bajka kosztowała ich podobno ok. 20 mln dolarów. / Newspix / MediaPunch Inc.
Tematy:
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej