Pierwsze posiedzenie Sejmu VII kadencji

8 listopada 2011

Od odegrania hymnu rozpoczęło się we wtorek po godz. 11.00 inauguracyjne posiedzenie Sejmu VII kadencji wybranego 9 października. Otworzył je marszałek senior Józef Zych (PSL), powołany przez prezydenta spośród najstarszych wiekiem posłów.

.

Źródło: gazetaprawna.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Powiązane

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png