Premier rozmawiał z unijnym komisarzem ds. rynku wewnętrznego Thierrym Bretonem

Thierry Breton
Thierry BretonPAP Archiwum / Leszek Szymaski
10 grudnia 2021

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się w piątek w Warszawie z komisarzem UE Thierrym Bretonem. W mediach społecznościowych szef polskiego rządu poinformował, że podczas rozmowy politycy skupili się na szczegółach dotyczących unijnego rynku wewnętrznego, polityki przemysłowej i cyfrowej.

"Po spotkaniu koordynacyjnym przed szczytem Council of the European Union przyszedł czas na rozmowę z unijnym komisarzem ds. rynku wewnętrznego Thierrym Bretonem. Skupiliśmy się na szczegółach dotyczących rynku wewnętrznego, polityki przemysłowej i cyfrowej" - napisał w piątek na Facebooku premier Morawiecki. Zamieścił też zdjęcie z tego spotkania.

Komisarz Thierry Breton sprawuje swoją funkcję od 1 grudnia 2019 r. W latach 2005-2007 był francuskim ministrem gospodarki, finansów i przemysłu w gabinetach premierów Jean-Pierre’a Raffarina i Dominique’a de Villepina.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381425mega.png
Źródło: PAP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.