Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komiks, billboard, list w butelce: pomysły na kreatywne CV

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Co zrobić, aby Curriculum Vitae było ciekawe? Czasami samo wpisanie doświadczenia nie wystarcza. W coraz większej masie bezrobotnych potrzeba nie lada sztuczek, aby podkreślić swoją wyjątkowość.
Co zrobić, aby Curriculum Vitae było ciekawe? Czasami samo wpisanie doświadczenia nie wystarcza. W coraz większej masie bezrobotnych potrzeba nie lada sztuczek, aby podkreślić swoją wyjątkowość. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • fifi
  2015-09-28 12:29:00
  http://smartcv.pl/
  Smart CV jest mechanizmem przeznaczonym do tworzenia interaktywnego CV. Narzędzia, subdomenę jak i unikalny adres internetowy dostaje się za darmo.
  0
 • OlaLola
  2015-10-12 20:44:22
  Obecnie polski rynek pracy jest jaki jest, każdy wie, na szczęście w niektórych branżach liczy się kreatywność, innowacyjność i pomysłowość. Dlatego ja myślę o takiej video-aplikacji jak ta reklama https://www.youtube.com/watch?v=7zY1O3xXwHM widziałam ją ostatnio w telewizji i nieźle mnie natchnęła. Co o tym myślicie?
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej