Partia Razem: Mamy dość głosowania na mniejsze zło

Partia Razem
Partia Razem PAP / Rafał Guz
21 października 2015

Członkowie partii Razem podkreślają, zę wszystkie poprzednie rządy wprowadzały różnorodne ulgi dla najbogatszych, uderzając tym samym w najbiedniejszych.

Podczas konferencji prasowej partia Razem przypomniała, że rządy SLD obniżyły do 19 procent podatek CIT, z kolei gabinet Jarosława Kaczyńskiego doprowadził do obniżenia składki rentowej. Członkowie Razem zarzucili rządowi Donalda Tuska podwyżkę VAT do 23 procent, wskazując, że obciążono tym samym najbiedniejszych.

Magdalena Malińska podkreślała, że te fakty świadczą o tym, że nastał koniec głosowania na "mniejsze zło".

- Mamy tego serdecznie dość, to są pierwsze wybory, w których można zagłosować z nadzieją, to są pierwsze wybory, w których można zagłosować w zgodzie ze swoim sercem, to są pierwsze wybory, w których można zagłosować na Razem - mówiła Magdalena Malińska.

Wybory parlamentarne odbędą się w najbliższą niedzielę - 25 października. Lokale wyborcze będą otwarte od 7 do 21.

Autopromocja
381367mega.png
381364mega.png
381208mega.png
Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.