"Wszystko jest możliwe" - to hasło partii Polska Jest Najważniejsza w internetowej kampanii wyborczej - poinformował w sobotę wiceprezes PJN Marek Migalski.

"Wierzymy, że może być uczciwe i sprawne sądownictwo w Polsce. Wierzymy, że podatki można obniżać, a nie podwyższać. Mamy wiarę w istnienie skutecznej służby zdrowia, w której nie będzie kolejek. Możliwe jest również zmniejszenie o połowę liczby posłów oraz zmniejszenie liczby urzędników" - powiedział na konferencji prasowej w Sejmie Migalski.

Wiceprezes wyraził głębokie przekonanie, że hasło PJN w kampanii internetowej jest czymś tak samo nowym i oryginalnym jak partia. "Potrafimy myśleć inaczej. Za parę lat będziemy pamiętać tylko jedno hasło: Wszystko jest możliwe" - dodał.

Podkreślił, że PJN zaczynało swoją działalność zaledwie w parę osób, a jednak udało im się zbudować struktury partii w całym kraju. "Zebraliśmy 250 tysięcy podpisów pod listami. Dlatego możliwe jest też, że uda nam się wejść do Sejmu" - zaznaczył.

Według Migalskiego hasło wyborcze, m.in. PO, PiS, SLD oraz PSL są rozczarowujące. "Hasło PO: +Polska w Budowie+, co to znaczy? Sorry, nie wyszło nam, dajcie nam jeszcze cztery lata? Chwalą się, że nie zbudowali, tylko Polska jest w budowie" - mówił.

"Hasło PiS: +Polacy zasługują na więcej+, no pewnie, że zasługują na więcej niż na rządy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego" - dodał.

PJN wraz z PO, PiS, SLD, PSL, Ruchem Palikota i Polski Partii Pracy - Sierpień 80 to jedyne komitety wyborcze, które zarejestrowały kandydatów na posłów we wszystkich okręgach wyborczych w kraju.