Marszałek Sejmu Marek Kuchciński spotkał z okazji zbliżających świąt Wielkanocnych z pracownikami Kancelarii Sejmu. Życzył im "pomyślności w pracy dla dobra Polski" oraz aby - jako pracownicy Izby, razem z posłami - "nie tracili z oczu wielkiego dziedzictwa".

Kancelaria Sejmu poinformowała w czwartek, że marszałek Sejmu podziękował pracownikom za pracę oraz podkreślał, że spotkanie to odbywa się w roku ważnych rocznic i jubileuszy: 550-lecia Parlamentaryzmu Rzeczypospolitej oraz 100-lecia odzyskania niepodległości.

"Życzę państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a także pomyślności w pracy dla dobra Polski. Życzę, aby państwo, jako pracownicy Sejmu, wraz z posłami nie tracili z oczu tego wielkiego dziedzictwa" - powiedział Kuchciński.

Reklama

W spotkaniu wzięli również udział m.in.: wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki (PiS) oraz szefowa Kancelarii Sejmu Agnieszka Kaczmarska.

Kaczmarska - jak podała Kancelaria Sejmu - podziękowała wszystkim pracownikom za ciężką pracę i profesjonalizm. W imieniu Kancelarii przekazała na ręce marszałka dla całego Prezydium Sejmu życzenia zdrowych, pogodnych świąt spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.