Samorządowcy nie rzucili się do budowania mostów. Z programu skorzystała jedna gmina

Most
Program ruszył w połowie sierpnia. Jako że niemal zbiegło się to z dniem ogłoszenia terminu wyborów samorządowych, a także z uwagi na trwającą od dawna prekampanię niektórych kandydatów, nie brakowało komentarzy, że jest to wabik wyborczy PiS.ShutterStock
13 listopada 2018

Do programu „Mosty dla regionów”, firmowanego przez premiera Morawieckiego, przez 2,5 miesiąca trwania naboru zgłosiła się tylko jedna gmina.

Program ruszył w połowie sierpnia. Jako że niemal zbiegło się to z dniem ogłoszenia terminu wyborów samorządowych, a także z uwagi na trwającą od dawna prekampanię niektórych kandydatów, nie brakowało komentarzy, że jest to wabik wyborczy PiS.

Pozostało 96% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png