Resort nauki i szkolnictwa wyższego chce usprawnić tryb przyznawania i przekazywania pieniędzy w ramach programu „Doktorat wdrożeniowy”. Ma on na celu stworzenie warunków do współpracy pomiędzy środowiskiem naukowym a gospodarczym. W konkursie uczelnie i jednostki naukowe mogą ubiegać się o środki finansowe na prowadzenie stacjonarnych studiów doktoranckich, na których kształcenie będzie odbywało się we współpracy z pracodawcą doktoranta.
Konkurs ogłaszany jest raz w roku przez ministra właściwego do spraw nauki. Pierwsza edycja odbyła się w maju ub.r., teraz resort zamierza skorygować niektóre zasady programu.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.
Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.