Prezydentowi nie przeszkadza sprawa sędziego Johanna

Wiesław Johann
Jak napisaliśmy jako pierwsi pod koniec września br., Wiesław Johann, wiceprzewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa oraz sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, udzielił w kampanii wyborczej wsparcia Adamowi Borowskiemu, kandydującemu do Sejmu z listy PiS.PAP / Fot. Kuba Atys Agencja Gazeta
15 października 2019

Jak napisaliśmy jako pierwsi pod koniec września br., Wiesław Johann, wiceprzewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa oraz sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, udzielił w kampanii wyborczej wsparcia Adamowi Borowskiemu, kandydującemu do Sejmu z listy PiS.

Wiesław Johann nagrał film, w którym mówi m.in.: „Zbliżają się wybory. Wiem, że Adam jest na liście Prawa i Sprawiedliwości tu, w Warszawie. (…) I wydaje mi się, że głos na Adama nie byłby na pewno głosem straconym”. Film można było obejrzeć na stronach portali internetowych związanych z prawą stroną sceny politycznej.

Pozostało 73% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381453mega.png
381439mega.png
381484mega.png