Legitymacje studenckie absolwentów ważne dłużej? Do 31 października

Absolwent studiów będzie mógł korzystać z uprawnień studenckich do 31 października w roku, w którym ukończył studia. Dzięki nim zachowa prawo do np. zniżek w kinie czy tańszych przejazdów komunikacją.

Reforma szkolnictwa wyższego narzuciła uczelniom nowe zasady dokumentacji przebiegu studiów. Już od roku akademickiego 2011/2012 absolwent będzie miał prawo do zachowania legitymacji studenckiej do 31 października roku, w którym ukończył studia.

Szczegółowe zasady określa projekt rozporządzenia ministra nauki i szkolnictwa wyższego w sprawie dokumentacji przebiegu studiów. Został skierowany do konsultacji.

Pozostało 69% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png