Lekarze rezydenci wciąż nie dostali podwyżek

Lekarze rezydenci wciąż nie dostali podwyżek
ST
13 lipca 2009

Pieniądze na wzrost pensji rezydentów mają trafić do szpitali do 28 lipca. Nie wiadomo jednak, czy resortowi zdrowia uda się dotrzymać tego terminu.

Szpitale wciąż nie otrzymały dodatkowych środków z budżetu na wypłatę wyższych wynagrodzeń lekarzom rezydentom, które powinny być wyrównane od stycznia tego roku.

– Trwają prace nad przygotowaniem aneksów do umów rezydenckich, które warunkują przekazanie jednostkom szkolącym pieniędzy na podwyżki – zapewnia Krzysztof Suszek, dyrektor Biura Prasy i Promocji Ministerstwa Zdrowia.

Pozostało 71% treści
Wybierz pakiet i czytaj bez ograniczeń.

Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach.
Czytaj raporty, analizy i wyjaśnienia ekspertów.
Źródło: GP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png