Na czym polega światowy fenomen "Przyjaciół"? Jak obsada serialu i jego producenci wspominają wspólną dekadę na planie? Czy zawartość lukru w lukrze w odcinku specjalnym nie jest za wysoka?

W najnowszym odcinku podcastu "DGPtalk: Mistrzowie popkultury" Marcin Cichoński zaprasza na subiektywną recenzję programu "Przyjaciele: Spotkanie po latach" (Friends: The Reunion), który od 27 maja 2021 dostępny jest na HBO GO.

PRZYJACIELE: SPOTKANIE PO LATACH

Serialowi przyjaciele: Rachel (Jennifer Aniston), Monica (Courteney Cox), Phoebe (Lisa Kudrow), Joey (Matt LeBlanc), Chandler (Matthew Perry) i Ross (David Schwimmer) po 17 latach wracają do kultowego już studia nagrań Warner Bros. w Burbank, Stage 24, żeby celebrować serial, który stał się nieodłączną częścią popkultury. W trwającym ponad półtorej godziny programie, pojawia się wielu wyjątkowych gości, w tym: David Beckham, James Corden oraz Lady Gaga.

Na czym polega światowy fenomen "Przyjaciół"? Jak obsada serialu i jego producenci wspominają wspólną dekadę na planie? Czy zawartość lukru w lukrze nie jest tu za wysoka? Czy twórcy programu nie przekraczają wszelkich granic, grając na naszych sentymentach? Posłuchajcie podcastu!

PODCASTY DGPtalk - POSŁUCHAJCIE!

Podcasty "DGPtalk: Po stronie kultury" znajdziecie także w serwisach: Spotify, iTunes Podcast oraz Google Podcast i aplikacjach: Lecton oraz Squid. Zapraszamy do subskrybowania!