Tylko głos oddany na Prawo i Sprawiedliwość gwarantuje dobrą zmianę - przekonywał w Radomiu Jarosław Kaczyński. Jego zdaniem, wspieranie mniejszych ugrupowań to błąd, którego ceną będzie chaos. Podczas spotkania z działaczami i sympatykami prezes PiS mówił, że kończy się kampania i już tylko krok dzieli Polaków od decyzji, od której zależą losy kraju.

Jedynym słusznym wyborem jest Prawo i Sprawiedliwość, natomiast popieranie mniejszych partii doprowadzi do chaosu, bo jak tłumaczył, nie mają one nic do zaproponowania, poza zachowaniem i utrwaleniem obecnego stanu rzeczy. Obiecywał, że stworzony przez PiS rząd da Polsce stabilizację i rozwój, a filarami jego działania będą dobra współpraca z prezydentem i szacunek do opozycji.

Jarosław Kaczyński przekonywał, że tylko PiS, które jest gotowe do przejęcia władzy, zapewni Polakom lepsze życie, bo w jego szeregach są ludzie, którzy sprostają wyzwaniu. Mówił, że kandydaci do Sejmu i Senatu oraz ci, którzy mieliby po wygranych wyborach objąć najważniejsze funkcje w państwie, są do tego znakomicie przygotowani i stanowią jedną drużynę.
Na zakończenie spotkania prezes Prawa i Sprawiedliwości złożył podpis pod kontraktem dla Radomia, przygotowanym przez kandydatów ugrupowania. Dokument zawiera plan rozwoju miasta i regionu.

Reklama