Łódź: 30 osób ewakuowano po wybuchu w farbiarni

19 czerwca 2015

30 osób ewakuowano po wybuchu w farbiarni w Łodzi.

30 ewakuowanych osób, jedna poszkodowana po wybuchu w farbiarni w Łodzi. Sytuacja jest opanowana - informuje Arkadiusz Makowski z komendy wojewódzkiej straży pożarnej w Łodzi. Eksplodował zbiornik z wodą utlenioną.

Naruszona została ściana szczytowa 3-kondygnacyjnego budynku. Na razie nie są znane przyczyny eksplozji.

Źródło: IAR

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone.

Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję.

Autopromocja
381536mega.png
381439mega.png
381499mega.png