Ruch Palikota chce znieść zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych

17.07.2012, 08:22; Aktualizacja: 17.07.2012, 08:30

Ruch Palikota złoży w Sejmie projekt ustawy znoszącej zakaz picia alkoholu niskoprocentowego (do 6 proc.) w miejscach publicznych - poinformował Michał Kabaciński (RP). Argumentował, że tak jest w innych krajach, m.in. we Francji.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • 1233(2012-07-18 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    byliście np. w Niemczech? tam i wielu innych można pić w centrum miasta i wszystko jest ok. Policja zamiast szukać małolatów chowających się po krzakach z piwem może pilnować porządku po parkach by wszystko było kulturalnie. po za tym co za różnica??? każdy może się upić w domu lub w pubie wyjść na ulice i też robić burdy!

    Odpowiedz
  • ludzki długopis(2012-07-18 15:26) Zgłoś naruszenie 00

    mefisto58

    tak ci wolnosc jednostki przeszkadza ? Piwa nie mozna się napić w parku ?

    Odpowiedz
  • alf(2012-07-18 09:07) Zgłoś naruszenie 00

    Bo to genialny pomysł. Idealnie trafia w odczucia większości Polaków w wieku wyborczym a w przypadku sukcesu (mało prawdopodobnego) można jeszcze zarobić. Palikot na pewno ma nadal jakieś udziały w branży alkoholowej.

    Odpowiedz
  • ursus(2012-07-17 20:49) Zgłoś naruszenie 00

    No chyba zagalapował, jak jechać pociągiem przez 8 godz jak tam bęą pili, mysli tylko o sobie i swoich interesach. Niech zabierze się do konkretów - brak pracy, lszpitale itp.

    Odpowiedz
  • aaa(2012-07-17 14:18) Zgłoś naruszenie 00

    Panie palikot to społęczeństwo już wystarczająco zostało potraktowane przeróżnymi substancjami degenerującymi mózgi. Widać to po twarzach części tego narodu. Fas i inne deformacje są dość mocno widoczne. Może już wystarczy. Chyba, że chodzi właśnie o to aby naród stał się całkowicie tempy.

    Odpowiedz
  • mefisto58(2012-07-17 12:05) Zgłoś naruszenie 00

    "ludzki długopis" a może prosty ołówek. Pseudofilozof z Lublina powinien pójść jeszcze dalej i zgłosić projekt ustawy zezwalający na uprawianie seksu przez p...w w parkach i innych miejscach publicznych. Biedroń i reszta naćpanej hołoty już zacierają ręce z podniecenia a i Grodzka będzie mogła przy piwku swobodnie randkować w parku.
    Tak "genialne" pomysły polityczne mogą mieć jedynie POpaprane wsiowe głupki, które mają łby naćpane maryhą lub sz...i , które nazywane są piwem. Jak patrzę na tych nowoczesnych Europejczyków z RP, SLD i PO to mam odruchy wymiotne.

    Odpowiedz
  • Wujo(2012-07-17 11:36) Zgłoś naruszenie 00

    Jak się mieszka na strzeżonym osiedlu w Warszawce to niewiele się wie o hołocie, która grasuje w tym kraju. Przydałaby się nawet godzina policyjna po 22ej.

    Odpowiedz
  • l24(2012-07-17 10:47) Zgłoś naruszenie 00

    Popieram pomysł Palikota,dlatego że policja utrzymywana z naszych podatków czepia się porządnych obywateli po wypiciu 1 piwa bo można z nich ściągnąć mandat,a stroni od chuliganów ,malwersantów grup przestępczych,słyszymy nieraz że byli notowani i znani policji ,jakoś nic w tej sprawie nie zrobili,a należałoby zwalczać zło w zarodku.

    Odpowiedz
  • Zakochany w Polsce(2012-07-17 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    pewnie dostali $ od firm produkujacych trunki...
    ta cala Palikociarnia to zbieranina jakis populistow lub V kolumna - w Polsce wielka bieda, kleski zywiolowe, korupcja, a pOSLOWIE znalezli sobie wazki temat uszczesliwiania rodakow
    smutne...

    Odpowiedz
  • kika(2012-07-17 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    W tym układzie park będzie się kojarzył z pijaną,bekającą i pierdzącą hołotą a nie z wypoczynkiem.Czy ktoś się dziwi że Paligłupom spada poparcie ???

    Odpowiedz
  • ludzki długopis(2012-07-17 09:23) Zgłoś naruszenie 00

    Do powyższych wpisów - a wy nie macie nic lepszego do roboty niż PISanie głupot ? W sejmie można pracować na kilkoma projektami na raz, wiecie o tym przykościelne imbecyle ?

    RP - świetny pomysł polityczny. W koncu spokojnie w parku będzie można piwo wypić bez krycia się przed nudzącą się na patrolu policją.

    Odpowiedz
  • czytelnik(2012-07-17 09:07) Zgłoś naruszenie 00

    oto są problemy w Polsce, które dostrzegł Palikot i jego poplecznicy

    Odpowiedz
  • kalibrylant(2012-07-17 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeźwomyślący i wykształceni nie są potrzebni w tym kraju.

    Odpowiedz
  • anty pełowiec(2012-07-17 08:47) Zgłoś naruszenie 00

    Sięganie po elektorat krawężnikowy spowoduje tylko smród przy urnach wyborczych.

    Odpowiedz
  • Aga(2012-07-17 08:43) Zgłoś naruszenie 00

    Dlaczego nie zajmą się miejscami pracy i bezrobociem tylko pierdołami bo nie mają o tym zielonego pojęcia? .Sami nigdy nie pracowali tylko zajmowali się przekrętami i nadal są w tym najlepsi chyba dlatego ten temat podejmują przecież oni nie mają zielonego pojęcia o rządzeniu i pracy

    Odpowiedz
  • kbg(2012-07-17 08:41) Zgłoś naruszenie 00

    Demoralizacja społeczeństwa.

    Odpowiedz
  • kalinnnia(2012-07-17 08:40) Zgłoś naruszenie 00

    Naćpana i pijana chołota będzie głosować na RP. Walka o żłob Palikota.

    Odpowiedz